TR | ENG | DE
GENEL MÜDÜRDEN

PRIYEN PROJECTS olarak, önemli bir parçası olduğumuz ÖZYER GROUP’ un 1948 den beri, istikrarlı bir şekilde, sürdürdüğü müşteri memnuniyeti ile, faaliyet gösterdiğimiz alanlarda hedeflerimize ilerlemenin, yaptığımız ilk’ler ve en’lerle örnek gösterilecek işlere imza atmanın ve uluslararası platformlarda adımızdan güvenle ve övgüyle söz ettiriyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

PRİYEN PROJECTS olarak haklı gururunu yaşadığımız, partnerlerimiz ile tek vücut haline gelişimiz, her zaman sahip çıktığımız ekip ruhumuz, ortak aklımız, kurumsal değerlerimiz, bize güvenen ve bizimle olan müşterilerimiz ile müşteri ilişkisinin dışında dostumuz olan ev sahiplerimiz ile her zaman gururluyuz.

PRIYEN PROJECTS olarak baş döndürücü bir hızla gelişen teknolojileri projelerimize entegre ederken, doğa sevgimiz ve çevre bilincimiz ile oluşturduğumuz projelerimizde müşterilerimizin kendilerini yeniden keşfedebilecekleri, geliştirecekleri, değiştirebilecekleri, eğlenebilecekleri,hobiler edinebilecekleri, hayatın keyfini çıkartabilecekleri, çevre gezileri yaparak etrafı ve yeni dostları tanıyabilecekleri, sağlıklı beslenebilecekleri ve spor yapabilecekleri, değer kazanacak mülklerin sahibi olabilecekleri projeler üretmeye devam edeceğiz. Bugüne kadar hızlı ve kolay ulaşılabilir çözümleri, mükemmel hizmet kalitesi ve koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesi ile pek çok başarıya imza atan PRİYEN PROJECTS in yükselişi, bundan sonra GOLF RESORT , RAMADA RESORT gibi prestijli ve mükemmel projeler ile devam edecektir.

Yeni projelerimizde de her zaman olduğu gibi, müşterilerimizin mutluluğu bizim mutluluğumuz olmaya devam edecektir. Çevre bilincimizle, doğa sevgimizle, yaşanabilir alanlar ve değer kazanan projeler üretmeye devam edeceğiz. Ürttiklerimizle de daha büyük bir aile olmaya devam edeceğiz.

Bizimle işbirliği içinde olan ve olacak olan artık dostumuz ve ailemizden olan tüm iş partnerlerimize, saygın müşterilerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Mutlu yaşamlar diliyorum.
 

Priyen Projects Genel Md.
Şükrü YENİLMEZ


Copyright © 2013 Özyer Grup, Bütün Hakları Saklıdır.