TR | ENG | DE
NİÇİN PRİYEN PROJECTS

Çünkü Priyen Projects farklılığını ticari tecrübesi ve güçlü iş partnerleri ile sağlıyor. Geliştirdiği çıtası yüksek projeler, yeni değerler yaratırken faaliyet gösterdiği bölgelerde sektörün rotasını belirliyor. Zor beğenenlerin işini kolaylaştırıyor.

1948 yılından bu yana hizmet vermiş bir şirketler topluluğunun, yaklaşık 70 yıllık tecrübesinin sonunda hayat verdiği en genç proje tasarım firması olan Priyen Projects müşterilerinin beklentilerinin üzerinde ürünler ve hizmetler sunuyor.

Toplamda 36 farklı proje ile 5000 e yakın ünite yapmış grubun özgün tasarımlar sunan Priyen Projects firması; mimarlarından, satış sonrası ekibine kadar her birimi ile müşteri istek ve ihtiyaçlarını göz ardı etmeden farklılık yaratan projelere imza atıyor. Geliştirdiği yeni iş modelleri ile dünya markalarını projelerine taşıyarak ekstra bir katma değer oluşturup, her projesini bir önceki projesinden yüksek standartlara sahip kılıyor.

Priyen Projects’in sektördeki diğer firmalardan farkı, daha proje tasarlanırken ortaya çıkmakta. Projelerde doğru lokasyon da özgün proje ilk öncelik. Sosyal alanlardaki donatı zenginliği eşine çok az projede rastlanır oranda. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Priyen Projects, satış ve satış sonrasında da müşterilerinin her türlü beklenti ve ihtiyaçlarını oluşturduğu işletme sistemi ile karşılamakta.

Priyen Projects in geliştirdiği tüm projeler, 5 yıldızlı otellerin standartlarında bulunan Hamam, Sauna, SPA, Restoran, Bar vb sosyal donatılara sahip. Sahip oldukları geniş sosyal donatılar sayesinde Priyen Projects tarafından geliştirilmiş tüm projeler zor beğenenlere hitap ediyor.

Tecrübeli ürün geliştirme ve teknik kadro.
Farklı beklentileri karşılayan projeler geliştirebilme.
Satış sonrası hizmetler
Ramada gibi seçkin markaların eşliğinde işletme
Teknik destek birimleri.
Hızlı değer artışı gösteren projeler.
 

Copyright © 2013 Özyer Grup, Bütün Hakları Saklıdır.